Locion me Acid Salicilik

22.5

Përshkrimi

Locioni me Acid Salicilik nga BiodrogaMD.
PERFITIMET:

-Për të gjitha llojet e lëkurës së papastër
-Mbështet normalizimin e prodhimit të sebumit(yndyrës).
-Parandalon zhvillimin e papastërtive
-Qetëson acarimet e lehta të lëkurës

E pastron lëkurën nga aknet,pikat e zeza dhe papastërtive.
PËRBËRËSIT KRYESORË:
1.Acidi salicilik -siguron një efekt të qëndrueshëm për pastrimin e thellë të poreve të lëkurës së papastër.

2.Glukonati i zinkut -rregullon prodhimin e sebumit dhe, së bashku me diglukonatin e klorheksidinës, ngadalësojnë rritjen e baktereve që janë shkas për papastërtitë e lëkurës.

3,Allantoina -stimulon formimin e qelizave të reja të lëkurës dhe rrit rigjenerimin e lëkurës. Gjithashtu ka veti qetësuese të lëkurës.
PËRDORIMI:

Shkundni mirë BIODROGA MD CLEAR + Locionin dhe vendoseni ne pambuk, mos e lani.

  • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
  • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
  • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.