Me kuponin 1€ përfitoni 20% zbritje në të gjitha shërbimet për dekorime te LLY Event

Çmimi

20

SASI E LIMITUAR

Fitoni

Me kuponin 1€ përfitoni 20% zbritje në:

 • Lule të ndryshme
 • Dekore te veçanta për çdo lloj event-i
 • Balona me helium
 • Dekorimin e veturave për darsma etj.

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 30.07.2020 deri më 03.09.2020
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Rezervimi është i obligueshëm. Mund t'a bëni duke kontaktuar në numrin e telefonit: 044141214
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)!
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

LLY Event ofron organizimin, dekorimin dhe menaxhimin e Eventeve.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.