97% zbritje në kursin online për Adobe Lightroom + Çertifikatë nga Live Online Academy, me vlerë prej 395€ për vetëm 12€

Çmimi

12

Vlera

395 €

Zbritje

97%

Kurseni

383 €

 • Fitzwilliam Street Upper, Dublin, Ireland

  Më dërgo atje

  +353 01 662 1000

  [email protected]

Fitoni

Kurs për Adobe Lightroom + Çertifikatë për kursin e përfunduar me sukses

 • 8 mësime
 • Kohëzgjatja e kursit: 1 muaj
 • Intensiteti i orëve: 3 orë në javë
 • Diploma pas përfundimit të suksesshëm të kursit 
 • Qasja në Webinarë Live
 • Qasja në materialin e regjistruar

Për më shumë informacione rreth kursit, klikoni KËTU

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 09.10.2020 deri më 28.11.2020
 • Për të filluar kursin, hyni  KËTU dhe klikoni në butonin "REDEEM VOUCHER" - plotësoni të dhënat dhe në fushën Coupon / Voucher code, futni kodin e kuponit
 • Një person mund të blejë maksimum 1 kupon
 • Është e dëshirueshme që të përdorni kuponin menjëherë pas blerjes për të siguruar një vend për mësimet e drejtpërdrejta
 • Nëse përdorni kuponin brenda 48 orëve nga blerja juaj, ju do të merrni paketën fillestare Bonus në momentin e regjistrimit dhe do të shihni webinarin e parë
 • Kursi zhvillohet online në gjuhën angleze
 • Pas përfundimit të kursit, ju do të merrni një diplomë / çertifikatë digjitale (eDiploma)
 • Çertifikata/diploma e akredituar dhe testi përfundimtar kushtojne 19$ dhe paguhet në kompaninë që ofron kursin
 • Nëse nuk e përdorni kuponin brenda afatit, ai dështon dhe fondet nuk mund të kthehen ose të përdoren për një ofertë tjetër
 • Për informacione shtesë rreth kursit, ju lutemi kontaktoni [email protected]

Përshkrimi

Ndërsa ne bëjmë gjithçka që mundemi për të marrë ekspozimin, përbërjen dhe lëndën e duhur në fotografitë tona, ndonjëherë duhet të bëjmë imazhet tona një hap më tej përmes redaktimit të figurave. Pavarësisht nëse është për arsye personale ose profesionale, në këtë kurs do të mësoni aftësitë që ju nevojiten për të përdorur Adobe Lightroom. Lightroom është një program i fuqishëm redaktimi që do t'ju lejojë të përmbushni vizionin tuaj krijues dhe të hapni një botë krejt të re të mundësive për punën tuaj. Krijuar nga fotografë për fotografë Lightroom ofron një gamë karakteristikash për menaxhimin e fotografive tuaja dhe krijimin e një fluksi punimesh të rrjedhshëm. Ky kurs ka gjithçka që ju nevojitet për të marrë imazhe nga kamera tek produkti i gatshëm, kështu që regjistrohuni tani dhe filloni të mësoni.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.