Levë metali për stërvitje

99

Kushtet

  • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 30.07.2020 deri më 06.08.2020

Përshkrimi

Leva prej metali është një pajisje universale që është i përshtatshëm për montim në shtëpi, zyrë ose palestër. Është ideal për trajnim cilësor të muskujve të shpinës.
Kjo levë është bërë prej metali me cilësi të lartë, rezistente ndaj dëmtimeve të jashtme. Trajnimi me këtë levë funksionon në disa grupe të muskujve: shpinë, krahë dhe gjoks.

Informacionet e produktit:

  • I reziston peshave deri në 150kg
  • Forma dhe madhësia kompakte
  • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
  • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
  • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.