Deri 79% zbritje në anëtarësim 1 vjeçar në fitnesin Let's Go Gym

Çmimi од

95

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Vlera

300 €

Zbritje

68%

Kurseni

205 €

Të blera: 1

Fitoni

Opsionet e ofertës:

Anëtarësim 1 vjeçar - Për femra €300 €95
Anëtarësim 1 vjeçar - Për meshkuj €480 €99

 • Anëtarësim 1 vjeçar
 • Trajnera të çertifikuar
 • Paisjet Lifefitness dhe Hammer Strength
 • Trajneri i sallës do të jetë gjithmonë në dispozicion për të ju ndihmuar

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 28.11.2019 deri më 25.12.2019
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund ta tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Ushtroni edhe ju me paisjet e teknologjisë së fundit të brendit botëror; -Lifefitness dhe Hammer Strength!
Në ambient të pastërt, me përkujdesje maksimale për klientët me ndihmën e trajnerit të salles.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.