Për një dukje sa me të përsosur! 20% Zbritje në mbjelljen e thonjëve te Leonoraa Nails

Çmimi од

5.6

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Vlera

7 €

Zbritje

20%

Kurseni

1.4 €

Koha e mbetur

Fitoni

Opsionet e ofertës:

Mbjellja €9 €7.2
French dhe Ombre €12 €9.6
Pedikyr €10 €8
Llak gell €7 €5.6

Kushtet

  • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 17.02.2021 deri më 17.03.2021
  • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
  • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)!
  • Caktimi i terminit është obligative, mund ta bëni duke kontaktuar në numrin e telefonit: +38349535336 
  • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Për manikyr dhe pedikyr të përsosur kujdeset Leonoraa Nails Studio 

  • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
  • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
  • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.