Me kuponin 1€ përfitoni 21% zbritje në Monitor 22" HP LA2205wg me vlerë 70€ vetëm për 55€ në Led-Com.CH

Çmimi

1

Fitoni

Specifikat e Monitor-it 22" HP LA2205wg:

 • Native Resolution 1680 x 1050 at 60 Hz
 • DVI-D & VGA & DISPLAY PORT

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 01.10.2019 deri më 31.10.2019
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Kuponi është i vlefshëm vetëm për pikën te Rr. Ilaz Kodra
 • Produkti paguhet direkt te Led-Com.CH
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen.

Përshkrimi

Kompania Led-Com.CH është një ndër kompanitë lidere në tregun Kosovarë për shitjen e kompjuterave dhe aksesorëve. Ne kënaqim klientat tanë duke ofruar teknologji moderne të kompjuterave me të gjitha pajisje të tjera përcjellëse për të përmbushur kërkesat e të gjithëve.
Led-Com.CH është themeluar në vitin 2005 me dyqanin e parë të hapur në Gjilan ku më pastaj duke ndjerë kërkesën e madhe që kanë shfaqur klientët, ka vazhduar me hapjen e dy dyqanevë të tjera në Gjilan (Lokacion i ri) dhe në Prishtinë. Stimulimi për hapjen e ketij biznesi bazohet në përvojën e fituar me këtë biznes në Evropë e cila na bënë të dallohemi nga të tjerët dhe na mundëson të jemi lider në tregun Kosovar.
Për ta vequar biznesin, Led-Com.CH ka investuar në blerjen e softwera-ve si mjet të fort për të sfiduar konkurrentët duke instaluar Sistemin Operativ dhe programet e tjera falas për klientët.
Led-Com.CH posedon kapacitet aq të madh sa të shërbej çdo klient potencial për blerjen e teknologjisë së kompjuterave me pajisjet shtes si dhe të plotësoj nevojat e klientëve me paisje të përdorura me çmim tejet të volitshëm, duke u përshtatur me gjendjen ekonomike të familjeve te Kosovës. Kompania jonë siguron cilesi në shërbime dhe garanton per çdo paisje të shitur me fletgarancion në afatin e paraparë te marrëveshjës.

Fillimisht kompania ka nis punën me 3 punëtor dhe brenda një periudhe të shkurt e shume të sukseshme ka arritë që të punësoj rreth 10 punëtor në të gjitha degët e saja në Kosovë. Produktet dhe sherbimet e kompanisë Led-Com.CH: Kompjutera, laptop, monitora, printera, paisje kompjuterike, servis.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.