Me kuponin 1€ përfitoni 50% zbritje në të gjithë fustanat e nusërisë, fustanat solemn Jovani dhe shumë të tjerë te Lady D Exclusive

Çmimi

1

Koha e mbetur

 • Ilir Konushevci, Prishtina

  Më dërgo atje

  +38344586586

  [email protected]

Fitoni

Me kuponin 1€ përfitoni 50% zbritje në koleksionet më të fundit të fustanave Jovani, fustana të nusërisë dhe shumë të tjerë.

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 24.10.2019 deri më 24.11.2019
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Një kupon vlen për 1 produkt
 • Për më shumë produkte, ju duhet të blini një numër më të madh kuponash
 • Produkti paguhet direkt në dyqanin e Lady D Exclusive
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Lady D Exclusive është vendi ideal për të bërë zgjedhjen e duhur për momentet e juaja më të veqanta. Stil unik në të gjitha fustanat, vellot dhe aksesorët e nuserisë.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.