Me kuponin 1€ përfitoni 20% zbritje në të gjithë koleksionin e veshjeve dhe mbathjeve në Lacoste

Çmimi

1

SASI E LIMITUAR

Fitoni

 • Me kuponin 1€ përfitoni 20% zbritje në të gjithë koleksionin e ri dhe të vjetër të veshjeve dhe të mbathjeve
 • Aksesorët si rrypat, qantat dhe tjerat nuk përfshihen në ofertë

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 01.11.2019 deri më 11.11.2019
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Një kupon vlen për 1 produkt
 • Për më shumë produkte, ju duhet të blini një numër më të madh kuponash
 • Produkti paguhet direkt në dyqanin e Lacoste Kosova
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Lacoste është e famshme me produktet e tyre anë e mbanë botës dhe njihet kryesisht nga nofka krokodili, të disponueshme në një gamë të gjerë ngjyrash për çdo sezon, por më gjerësisht ofron veshje sportive për burra dhe gra, si dhe këpucë, syze, orë, orë aromat, çanta dhe bagazhe, rripa dhe tekstile shtëpiake.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.