Shijoni ushqime të shijshme në ambient luksoz! Deri 30% zbritje në mishëra, rizoto, sallata dhe shumë të tjera te L-Bistro House

Çmimi од

2.45

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Vlera

3.5 €

Zbritje

30%

Kurseni

1.05 €
 • Bashkim Fehmiu, Arberi Ob 3, C2-2-lok 3-1

  Më dërgo atje

  049 108 068

  [email protected]

Fitoni

Opsionet e ofertës:

Fileto Salmoni me portokall €10 €8
Fileto Viçi në gurë mermeri 300gr €13 €9.1
Gjoks Rose €9 €6.3
Gjoks Gjeldeti €6.5 €5.2
Thai Curry i kuq, mish viçi dhe oriz €5.5 €4.4
Tortellini me Salmon €5.5 €4.4
Risotto me Pulë, shafran dhe perime €5 €4
Linguini me Pulë €5 €3.5
Carpaccio Viçi €4.5 €3.38
Burrito Viçi €4 €3
Bistro Sanduiq €3.5 €2.63
Burger Meksikan €3.5 €2.8
Sallatë Oktapodi €5.5 €4.4
Sallatë Cezari me Pulë €3.2 €2.72
Sallatë Caprese €3 €2.55
Mocarela e fërguar €3.5 €2.45
Bagels me Salmon të tymosur €3 €2.4
Egg Royal €3 €2.4
Sopapillas €2.2 €1.76

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 09.10.2019 deri më 30.10.2019
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova në Android ose iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Oferta është e vlefshme vetëm për restaurant, nuk është e vlefshme për të marrë me vete
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen.

Përshkrimi

Një shije madhështore e pjatave të ndryshme dhe ushqimeve të shijshme.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.