Aksion në kutinë mbajtëse për sytjena

Çmimi

3.4

Vlera

11 €

Zbritje

69%

Kurseni

7.6 €

SASI E LIMITUAR

| Të mbetura: 1

Fitoni

*Transporti është pa pagesë

Karakteristikat e produktit:

  • Materiali: plastik
  • Dimensionet: 30 x 16 cm

Kushtet

  • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova në Android ose iOS dhe shijoni blerjen
  • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
  • Ju mund të merrni produktin e blerë brenda 1 muaji nga data e blerjes. Nëse nuk merrni brenda afatit të caktuar, fondet për të nuk mund të kthehen.

Përshkrimi

Produktet e Grouper Mall janë kualitative dhe shumë efikase për raste të ndryshme. Ju përfitoni zbritje të mëdha nga këto produkte dhe mund të merrni porosinë falas vetëm me Grouper.

  • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
  • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
  • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.