Shijoni momente fantastike në koncertin e Celine Dion(21.05 -23.05.2021)! Paketë me mëngjes+transport të përfshirë për 169€ për person

Çmimi

169

Vlera

199 €

Zbritje

15%

Kurseni

30 €

SASI E LIMITUAR

| Të mbetura: 10

Fitoni

Oferta është për person për akomodim në një hotel me 3 yje në Zagreb

Në çmim janë të përfshira:

 • 1 netë akomodim në një hotel me tre (3) yje me mëngjes të përfshirë në Zagreb
 • Bileta e autobusit
 • Shetitja në qytetin e Zagrebit
 • Organizimi i udhëtimit

Kushtet

 • Oferta vlenë vetëm për klientët e pajisur me viza
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të na kontaktoni për disponueshmëri të vendeve
 • Pasi të bleni kuponin, duhet të na e dërgoni në email në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Oferta është për person 
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person, për dy (2) persona duhet të blini dy (2) kupona
 • Oferta është e limituar
 • Për realizimin e udhëtimit duhen së paku 45 udhëtarë. Në rast të mosplotësimit të numrit të udhëtarëve, agjensioni ka të drejtë të anulojë udhëtimin 7 ditë para datës së nisjes dhe pagesa kthehet
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Çmimi përfshin:

 

Transporti me autobus turistik në itinerar sipas programit,

 

Akomodimi në dhoma dyshe në një hotel 3 * në Zagreb, në bazë të 1 nate me mëngjes,

 

Shetitje panoramike në Zagreb

Bileta për koncertin e Celine Dion

Shoqërues profesional i udhëtimit nga agjencia,

Organizimi nga një agjenci udhëtimesh.

 

Çmimi është për person 169€

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.