Kaloni pushime të paharrueshme dimërore (21.03-24.03.2021)! Paketë 4 ditore me mëngjes në Konak Hotel, Kodra e Diellit, Tetovë

Çmimi

60

Koha e mbetur

 • Rr Zagrebi Nr.19 Pandora Tower , Arberi Pristina 10000

  Më dërgo atje

  +38344116070

  [email protected]

Fitoni

Oferta është për person për akomodim në dhomë dyshe në periudhë 21.03-24.03.2021

Në çmim janë të përfshira:

 • Akomodimi me mëngjes 
 • Përdorimi pa pagesë i Spa Qendrës, këndi i lojërave, ping pong, biliardo etj 
 • Parkingu pa pagesë
 • Wi-Fi 

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 21.03.2021 deri më 24.03.2021
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të na kontaktonipër disponueshmëri të dhomave në hotel
 • Pasi të bleni kuponin, duhet të na e dërgoni në email, në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person për një (1) natë
 • Pagesat shtesë:
 • Transporti nuk është i përfshirë në çmim
 • Fëmijët nga 0-5.99 janë pa pagesë
 • Fëmijët nga 6-11.99 paguajnë 70% të shumës për person
 • Taksat e qytetit prej 0.8€ për person në natë paguhen në hotel

Përshkrimi

Kaloni pushime të paharrueshme dimërore 

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.