Mahnituni në Egjipt (08.09-14.09.2021)! 7 ditë me shërbim All Inclusive në King Tut Aqua Park Beach 4* me transport dhe transfer të përfshirë

Çmimi

478

Vlera

572 €

Zbritje

16%

Kurseni

94 €

Koha e mbetur

SASI E LIMITUAR

 • Rr Zagrebi Nr.19 Pandora Tower , Arberi Pristina 10000

  Më dërgo atje

  +38344116070

  [email protected]

Fitoni

Oferta është për person për akomodim në dhomë dyshe standarde në periudhë 08.09-14.09.2021

Në çmim janë të përfshira:

 • 7 ditë me shërbim All Inclusive
 • Bileta ajrore me fluturim Shkup - Hurghada - Shkup (fluturim direkt)
 • 20 kg bagazh për person
 • Transferi aeroport-hotel-aeroport
 • Taksat e aeroportit
 • Wi-Fi pa pagesë në vendet publike të hotelit 
 • Organizimi i marrëveshjes

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 08.09.2021 deri më 14.09.2021
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të kontaktoni agjensionin për disponueshmëri të dhomave në hotel
 • Pasi të bleni kuponin, duhet të na e dërgoni në email, në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Oferta është për person për akomodim sipas zgjedhjes suaj
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person, për dy (2) persona duhet të blini dy (2) kupona
 • Ditën e shtatë përfshihet vetëm mëngjesi, mirëpo mund të përdoren të gjitha facilitetet e hotelit, disa me pagesë shtesë 
 • 50% e pagesës bëhet online për rezervim, ndërsa pjesa tjetër bëhet në agjension
 • Pagesat shtesë:
 • Taksa e vizave prej 60€ për person. Për më shumë informacione rreth vizave, kontaktoni agjensionin.

Përshkrimi

Vetëm 5 km nga Aeroporti i Hurghada, King Tut Resort ofron Wi-Fi falas, një pishinë të madhe dhe qasje të drejtpërdrejtë në plazh. Dhomat kanë ballkone private, të cilat kanë pamje të mrekullueshme nga koralet.

Dhomat e ndritshme në King Tut kanë kondicioner dhe TV satelitor. Secila dhomë është e pajisur me orendi druri të errëta dhe çarçafë të bardhë.

King Tut Hurghada ka 3 restorante përfshirë Love Boat, i cili ofron darkë romantike dhe pamje panoramike të Detit të Kuq. Për çajet aziatike dhe shisha, të ftuarit mund të vizitojnë Çadrën Sahara të stilit Beduinë.

Opsionet argëtuese shfaqin aktivitete të përditshme të animacionit, klasa të vallëzimit dhe mësime të rrëshqitjes në ajër. Stafi shumëgjuhësh në King Tut Resort Hurghada mund të ndihmojë në rregullimin e udhëtimeve, duke përfshirë zhytjen ose safaret me biçikletë.

Për relaksim të plotë, hoteli ofron një sauna, një vaskë të nxehtë dhe trajtime masazhi. Kopshti i hotelit ofron një mjedis të këndshëm për të shijuar një libër të huazuar nga biblioteka në vend. Ka qasje të lirë në Parkun Aqua, i cili përmban një pishinë të ndezur.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.