Kettlebells për stërvitje - 4KG-40KG

9

Kushtet

  • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 30.07.2020 deri më 06.08.2020

Përshkrimi

Kettlebells është një peshë tradicionale ruse, e përdorur rregullisht ndër vite nga njësi speciale. Ato vijnë në pesha të ndryshme, të dizajnuara për atletë aktivë dhe rekreativë. Trajnimi i Kettlebell zhvillon qëndrueshmëri, forcë dhe fleksibilitet dinamik.

Kettbells është një propset i përkryer për ndërtimin e muskujve dhe djegien e kalorive, pasi gjithashtu aktivizon ato grupe të muskujve që nuk lëvizin kur ngritni pesha. Kettbells përdoret për të kryer lëvizje balistike që kombinohen si ushtrime kardiovaskulare, ushtrime forcash dhe fleksibilitet. Ekzistojnë pesha të ndryshme, nga 4 deri në 40 kg.

Çmimi është për kilogramë

  • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
  • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
  • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.