KAPSULA ME VAJ TË FARËS SË ZEZË

12

Koha e mbetur

Kategoritë:

Produkte, Suplemente

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 31.10.2020 deri më 07.11.2020

Përshkrimi

 • 100% Origjinale
 • 100% Pastërta
 • 100% Sigurta natyrale nga vaji i farave të zeza

Nuk përmbajnë lëndë kimike, konservues dhe lëndë shtesë që shkaktojn kundër efekte si kaspulat e tjera!

Mënyra e Përdorimit:
Mjafton të pihet një kapsul në ditë, por për efekt më të fortë mund të pihet edhe një kapsule në mëngjes dhe një në darkë para ushqimit.

Dobitë:

 • Liron stresin (anti stres),
 • Lufton depresionin e lehtë,
 • Lufton problemet e kollitjes,
 • Forcon zemrën,
 • Pastron gjakun,
 • Stimulon mëlqinë,
 • Pastron e traktin urinar.
 • Vepron si diuretik,
 • Ndihmon në thyerrjen dhe largimin e gurëve e sidomos shumë i dobishëm për largimin e gurëve nga fshikëza e urinës.
 • Rregullon tensionin e gjakut
 • Hollon gjakun
 • Forcon Imunitetin
 • Liron edhe pastron zorrët nga parazitët
 • Rrit rrezistencën ndaj virusëve të ndryshëm gjatë katër stinëve
 • Largon djersitjen e tepërt
 • Pastron edhe forocon mushkëritë
 • Rregullon rrahjet e zemres
 • Forcon muskujt e zemres.
 • Ndihmon në asmë dhe kollë
 • Ekektive tek artriti reumatik, dhe dhimbje të shpinës

The Spice Garden është kompani e cila ka filluar lancimin e produkteve natyrale në tregun kosovar. The Spice Garden i shërben klientët e saj me produkte të përzgjedhura ushqimore. Produktet ofrohen në mënyrë të qëndrueshme me cilësi të lartë dhe të shpërndara gjerësisht pranë konsumatorit. The Spice Garden ngulmon që ti përmbushë kërkesat e klientëve të saj duke i shërbyer me përfitimet e mëposhtme. Cilësinë e lartë The Spice Garden ofron produkte me cilësi superiore. Cilësia është parësore për ne. Vlerat ushqyese të produkteve tona. Të prodhuara në mënyrë natyrale, pa asnjë lloj kimikatesh. The Spice Garden ju ofron vlera të larta ushqyese, te pasura me vitamina dhe elemente të ndryshme minerale.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.