Kamerë 3D me WI-FI dhe pamje panoramike

Çmimi

35

Vlera

44.5 €

Zbritje

21%

Kurseni

9.5 €

SASI E LIMITUAR

Fitoni

 • Ngjyra: e bardhë
 • Pozicionimi: lëvizje 360 shkallë
 • Rezolucioni: 1280 x 920P (1.3MP)
 • Lentet: 1.44mm, 360 ° lens
 • Audio: Dy anësore
 • Sensor: CMOS IMX238LQJ
 • Temperatura e operimit: -5-40 ℃
 • Memory card: deri 64GB 
 • Ka mikrofon dhe altoparlant për aplikacion në mobil 
 • I pershtatshëm për Android 2.3 dhe iOS 6.0 
 • Fuqia: AC110V-220V
 • Fuqia: E27 / E26 port
 • Dimensionet e produktit: 14.4 x 8 cm
 • Distanca: 10 metra

Kushtet

 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Porosia bëhet vetëm online
 • Porosinë e pranoni brenda javës
 • Transporti është 2€ në të gjithë Kosovën
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

A jeni të brengosur për sigurinë e shtëpisë suaj? Kjo kamerë IP me pamje panoramike ka lente me 360° që ju japin pamje nga secili kënd nga ku mund t'a vëzhgoni shtëpinë tuaj me video HD. Kamera ka formën e një poçi elektrik, për fshehtësi maksimale. Thjesht rregulloje, lidhe me WI-FI dhe shiko. 

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.