Mahnituni në Egjipt (08.09-14.09.2021)! 7 ditë me shërbim All Inclusive në Jungle Aqua Park 4* me transport dhe transfer të përfshirë

Çmimi

626

Vlera

798 €

Zbritje

22%

Kurseni

172 €

Koha e mbetur

 • Rr Zagrebi Nr.19 Pandora Tower , Arberi Pristina 10000

  Më dërgo atje

  +38344116070

  [email protected]

Fitoni

Oferta është për person për akomodim në dhomë dyshe standarde në periudhë 08.09-14.09.2021

Në çmim janë të përfshira:

 • 7 ditë me shërbim All Inclusive
 • Bileta ajrore me fluturim Shkup - Hurghada - Shkup (fluturim i drejtpërdrejtë)
 • 20 kg bagazh për person
 • Transferi aeroport-hotel-aeroport
 • Taksat e aeroportit
 • Wi-Fi pa pagesë në vendet publike të hotelit 
 • Organizimi i marrëveshjes

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 08.09.2021 deri më 14.09.2021
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të kontaktoni agjensionin për disponueshmëri të dhomave në hotel
 • Pasi të bleni kuponin, duhet të na e dërgoni në email, në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Oferta është për person për akomodim sipas zgjedhjes suaj
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person, për dy (2) persona duhet të blini dy (2) kupona
 • Ditën e shtatë përfshihet vetëm mëngjesi, mirëpo mund të përdoren të gjitha facilitetet e hotelit, disa me pagesë shtesë 
 • 30% e pagesës bëhet online për rezervim, ndërsa pjesa tjetër bëhet në agjension
 • Pagesat shtesë:
 • Taksa e vizave prej 60€ për person. Për më shumë informacione rreth vizave, kontaktoni agjensionin.

Përshkrimi

Jungle Aqua Park posedon 21 pishina dhe 35 rrëshqitëse uji. Kjo e bën hotelin një park të vërtetë me temë uji. Dhomat kanë një tarracë ose ballkon me pamje nga pishinat ose kopshtet e resortit.

Parku në xhungël ofron dhoma të stilit njëkatëshe të vendosura rreth pishinave. Dhomat e ndritshme janë zbukuruar me ngjyrat e ngrohta të artit afrikan. Të gjitha dhomat kanë TV, minibar dhe banjo en suite.

Restorantet kujdesen për çdo shije. Kuzhina mesdhetare, gjermane, meksikane dhe orientale janë vetëm disa nga opsionet e mundshme. Hoteli gjithashtu përmban një numër të bareve në pishinë, duke siguruar ushqime të lehta dhe pije gjatë gjithë ditës.

Pishinat e fëmijëve dhe një klub për fëmijë janë në dispozicion në Jungle Aqua Park, së bashku me disa pajisje sportive, duke përfshirë një fushë tenisi, një fushë futbolli dhe minigolf.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.