Kujdesuni për fëmijët tuaj, 50% zbritje në Maska mbrojtëse me ose pa dizajne nga Ja_Atele

Çmimi

5

Vlera

10 €

Zbritje

50%

Kurseni

5 €

Koha e mbetur

Fitoni

 • Maskat janë shumë praktike dhe me material cilësorë
 • Nuk ju pengojnë në fytyrë gjatë përdorimit
 • Ju mund të zgjedhni ngjyrën  që ju dëshironi t'a porositni

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 08.09.2020 deri më 08.10.2020
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Produktin e merrni direkt në dyqanin e "Ja_Atele"
 • Për porosi dhe zgjedhje të dizajnit, kontaktoni në numrin +38345474857
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Ja_Atele është e njohur për krijimin e veshjeve të ndryshme, unike, cilësore dhe moderne. Përveç veshjeve, Ja_Atele ju ofron mundësinë për të porositur maskat që ju dëshironi, me apo pa dizajn.

Nëse dëshironi, që veshjet tuaja të jenë me kualitet dhe të jenë unik, atëherë zgjedhja juaj e duhur është Ja_Atele. 

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.