ISOLATE WHEY

68

Përshkrimi

ISOLATE WHEY 2KG 

Pastërti e lartë dhe cilësi e lartë
Proteina 100% e izoluar nga qumshti i lopveq qe kullosin ne bar.
Sheqer ZERO, ZERO aspartame Izoluar Whey 100 CFM është 100% proteina izolues me pastërti maksimale dhe cilësi të lartë (Isolac®) Beenshtë pasuruar me enzima tretëse (Digezyme® dhe nuk përmban sheqer, dhe pothuajse asnjë yndyrë. Përbërësit e saj janë zgjedhur me kujdes për të rritur shërimin pas stërvitjeve dhe për t'ju ndihmuar të arrini rezultatet që keni planifikuar.

Për të prodhuar këtë proteinë premium, Weider përdor një proces të përparuar të mikro-filtrimit të rrjedhës së kryqëzuar (CFM) i cili prodhon një proteinë afër 90% të pastërtisë me të gjitha vetitë e saj të paprekura. Si rezultat, marrim një izolat që zhytet në një ritëm të shpejtë me një aminogram të jashtëzakonshëm. Alsoshtë gjithashtu i pasur natyrisht me BCAA, aminoacidet thelbësore të nevojshme për rigjenerimin dhe rikuperimin e muskujve.

Një forcë tjetër e Isolate Whey 100 CFM është se proteinat e saj vijnë nga qumështi nga lopët e ushqyera me bar. Për më tepër, vula Isolac® garanton një përzgjedhje të proteinave të burimeve premium.

Kujdes i madh është bërë gjatë zgjedhjes së përbërësve të Izoluar Whey 100 CFM. Dhe megjithëse përmban JO sheqer dhe JO aspartame dhe ai ka akoma hollim të shkëlqyeshëm dhe shije të shkëlqyeshme. Dhe zgjedhja ideale për të marrë pas stërvitjes, ose për të përfunduar marrjen e proteinave në çdo kohë të ditës, për mëngjes ose për të ngopur vaktet në mes.
#isolateprotein #wheyprotein #wheycore #protein #proteinplus #gym #fitnes #Prishtine #Albania #kosove 

Proteina dhe vitamina( shtesa ushqimore)supplements

  • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
  • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
  • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.