30% zbritje në pako me mundësi zgjedhje për menaxhimin e rrjeteve sociale për biznesin tuaj nga Inivos

Çmimi

35

Vlera

50 €

Zbritje

30%

Kurseni

15 €

Fitoni

Pako 1:

 • Postime javore 3x
 • Dizajne Profesionale

Pako 2:

 • Postime javore 4x
 • Dizajne profesionale
 • Video editim
 • Foto profesionale (1x në muaj)

Pako 3:

 • Postime javore 7x
 • Dizajne profesionale
 • Video editime
 • Foto profesionale (1x në muaj)
 • LOGO
 • Mbështetje të klientëve

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 04.05.2020 deri më 05.06.2020
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen.

Përshkrimi

INIVOS Digital Consulting është kompani për marketing digjital e cila u krijua në vitin 2016 me qëllim të zhvillimit të bizneseve të të gjitha madhësive.

Me 2 zyre qëndrore në Prishtinë dhe Shkup kompania jonë numëron bashkpunim me më shumë se 500 biznese në të cilat është treguar puna dhe profesionalizmi jonë. Inivos DC merret kryesisht me dizajnimin dhe zhvillimin e Web-Faqeve profesionale, menaxhimin e rrjeteve sociale dhe SEO (Search Engine Optimization).

Në kuadër të kompanisë ne kemi krijuar platformën 'Kërko Biznese -https://kerko.co/' ku qëllimi i saj është të ofrohet qasje sa më e lehtë e klientëve tek bizneset.

Ne hartojmë me kujdes strategjinë tuaj të marketingut për të rritur biznesin tuaj!

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.