50% zbritje në tretmanin për fytyrë Dermaplaning + Pastrim i thellë i lëkurës së fytyrës te ICare Estetic me vlerë 40€ vetëm për 20€

Çmimi

20

Vlera

40 €

Zbritje

50%

Kurseni

20 €

Fitoni

Dermaplaning është një procedurë e sigurt, efektive dhe pa dhimbje e eksfolimit. Duke përdorur një bisturi sterile, profesionistët e trajnuar të qendrës ICare Estetic do të largojnë lehtë përgjatë sipërfaqes së lëkurës tuaj qimet, lëkurën e vdekur dhe papastërtitë nga shtresat më të jashtme të lëkurës tuaj. Kjo do të stimulojë zhvillimin e qelizave të freskëta të lëkurës.

Tretmani për Pastrimin e thellë të lëkurës së fytyrës përfshinë:

 • Trajtimin me avull
 • Largimin e mitiserave
 • Maskën e fytyrës
 • Masazhën e fytyrës

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 20.12.2019 deri më 20.02.2020
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Caktimi i terminit është obligative, mund ta bëni duke kontaktuar në numrin e telefonit të ICare Estetic: +383 49 613 070
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen.

Përshkrimi

Nëse dëshironi të relaksoheni, të largoheni nga rutina juaj e përditshme, ICare Estetic është vendi i përsosur për t'u çlodhur. Ambienti i bukur modern, me atmosferën e qetë dhe të rehatshme do t'ju japin një luks të këndshëm.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.