Relaksohuni në Ohër (24.04-27.04.2021)! Hotel Tino 4* Shën Stefan, akomodim me pansion HB (mëngjes dhe darkë)

Çmimi од

60

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Koha e mbetur

 • Rr Zagrebi Nr.19 Pandora Tower , Arberi Pristina 10000

  Më dërgo atje

  +38344116070

  [email protected]

Fitoni

Oferta është për person për akomodim në dhomë Double 

Opsionet e ofertës:

HB 3 nete €60

Në çmim janë të përfshira:

 • Akomodimi me mëngjes dhe darkë
 • Përdorimi pa pagesë i Spa Qendrës, këndi i lojërave, ping pong, biliardo etj 
 • Parkingu pa pagesë
 • Wi-Fi 

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 10.04.2021 deri më 30.04.2021
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të na kontaktonipër disponueshmëri të dhomave në hotel
 • Pasi të bleni kuponin, duhet të na e dërgoni në email, në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person për një (1) natë
 • Pagesat shtesë:
 • Transporti nuk është i përfshirë në çmim
 • Fëmiu i parë nga 0-5.99 është pa pagesë
 • Fëmijët nga 6-11.99 paguajnë 10€ nata
 • I rrituri i tretë paguan 75% te çmimit për person
 • Taksat e qytetit prej 0.5€ për person në natë paguhen në hotel

Përshkrimi

Hotel Tino - Sveti Stefan is our new hotel in Ohrid. Overlooking the famous Ohrid lake from the modern and cozy rooms, surrounded by the beautiful nature, while still close to the beach, it represents the perfect choice for a wonderful and memorable experience.

The Restaurant is one of the best in Ohrid, famous for its kitchen, as well as the positive atmosphere all around.

All Hotel guests can freely use the Spa Center, as well as the indoor, outdoor, and children swimming pools. An Entertainment room/ Fitness center, and children playground is also available.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.