Pushim luksoz në Mavrovë (04.03-07.03.2021)! Fjetje me mëngjes në dhomë dyshe Superiore + SPA në Hotel Radika 5 *

Çmimi

148

Koha e mbetur

 • Rr Zagrebi Nr.19 Pandora Tower , Arberi Pristina 10000

  Më dërgo atje

  +38344116070

  [email protected]

Fitoni

Fjetje me mëngjes për një person

Oferta është për person dhe përfshin:

 • Fjetje dhe mengjes ne dhome dyshe Superiore
 • Përdorimi i pishinës së brendshme
 • Përdorimi i qendrës SPA: sauna finlandeze, banjë me avull, kabinë private (pishinë) me ujë të kripur, xhakuzi me ujë të nxehtë
 • Përdorimi i qendrës së fitnesit

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 21.03.2021 deri më 24.03.2021

KUSHTET
Kuponi mund të përdoret nga data 01.12.2020 deri më 23.12.2020
Kuponin për këtë marrëveshje mund ta shikoni nga smartphone ose tableti juaj (shtypja nuk kërkohet)! Shkarkoni aplikacionin Grouper Android ose iOS dhe shijoni blerjet!
Për të marrë një dhomë dyshe duhet të blini 2 kupona, pra të qëndroni për dy persona
Para se të blini kuponin, duhet të mësoni në lidhje me dhomat në dispozicion me email ose telefon
Rezervimi paraprak zgjat disa orë para blerjes së kuponit.
Pas blerjes së kuponit, ju duhet ta përcillni atë në e-mail te agjensioni atlantis në mënyrë që të përfundoni rezervimin
Për fëmijët 0-3,99 vjeç. eshte falas
Shtesa:
Për fëmijë nga 4-11,99 vjeç. kërkohet një shtesë prej 20 euro për një fëmijë në natë

Përshkrimi

Hotel Radika

Kompleks malor i klasit të parë i vendosur në Parkun Kombëtar "Mavrovo", Maqedonia Perëndimore, në një pozicion të shkëlqyeshëm të ngritur mbi Liqenin e Mavrovës, i cili është i rrethuar nga një pyll autentik. Vendndodhja është frymëzuese gjatë gjithë vitit dhe është vetëm 90 km larg nga aeroporti në Shkup.

Hoteli u rinovua plotësisht në vitin 2008 dhe është një surprizë për këdo që viziton për herë të parë. Vendndodhja dhe ambientet e shkëlqyera (1400m mbi nivelin e detit), dhomat e bollshme, dizajni elegant dhe qendra e madhe SPA, do ta bëjnë qëndrimin tuaj në Hotel Radika të paharrueshëm.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.