Vera në Shqipëri! Hotel Frojd 4*, akomodim me pansion sipas zgjedhjes suaj duke filluar nga 17€ për person

Çmimi од

27

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

 • Rr Zagrebi Nr.19 Pandora Tower , Arberi Pristina 10000

  Më dërgo atje

  +38344116070

  [email protected]

Fitoni

Oferta është për person për akomodim në dhomë Double 

Opsionet e ofertës:

10.07-30.08.2020 BB €27
10.07-30.08.2020 HB €33
10.07-30.08.2020 FB €37

Në çmim janë të përfshira:

 • Akomodimi me pansion sipas zgjedhjes suaj
 • Çadrat dhe shezllonat në plazh
 • Wi-Fi 
 • Taksat e qytetit

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 07.07.2020 deri më 31.08.2020
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të na për disponueshmëri të dhomave në hotel
 • Pasi të bleni kuponin, duhet të na e dërgoni në email, në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person për një (1) natë
 • Pagesat shtesë:
 • Transporti nuk është i përfshirë në çmim
 • Fëmijët nga 0-11.99 paguajnë 10€ nata për krevat shtesë
 • Maksimumi i krevateve ekstra që lejohen nëpër dhoma është një (1)

Përshkrimi

Hotel Frojd gjendet në qendër të Shengjinit, në vijë të parë bregdetare .

 • 14 min nga qyteti me i afert , Lezha  (7.4 km)
 • 10 min nga Rana e Hedhun (5 km )
 • 5 min nga Kune  (1.5 km)

Hoteli ofron 50 dhoma për pushuesit me kapacitet 171 persona. Dhoma standarte, deluxe dhe grande deluxe me një pamje të mahnitshme nga deti Adriatik, nga qyteti i Shengjinit dhe nga mali i Rencit. Çdo dhome përfshinë shërbime të tjera si: Kondicioner, internet të shpejtë pa pagesë, minibar, FULL HD LED TV, kasafortë.

Në vijë të parë bregdetare, Hotel Frojd ofron:

 • Çadër plazhi dhe shezllone për të gjithë klientët .
 • Lojra uji nga më të ndryshmet
 • Argëtim pa limit për fëmijët tuaj 
 • Siguri
 • Shërbim nga stafi për çdo nevojë tuajën

Hotel Frojd, për të gjithë klientët, ofron ekskursione në vendet turistike të vendit tonë sikurse: 

 • Kalaja e LezhësALAJA LEZHES
 • Vendvarrimi i Heroit Kombëtar ‘’GJERGJ KASTRIOT SKENDERBEU’’
 • Lumi i Shalës
 • Rana e Hedhun 
 • Kune
 • Vain
 • Mali i Tyrbes
 • Liqeni i Shkodrës
 • Kalaja e Shkodrës
 • Tiranë
 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.