Vera në Shqipëri! Hotel Barracuda 4*, akomodim me mëngjes të përfshirë duke filluar nga 32.5€ për person

Çmimi од

32.5

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

 • Rr Zagrebi Nr.19 Pandora Tower , Arberi Pristina 10000

  Më dërgo atje

  +38344116070

  [email protected]

Fitoni

Oferta është për person për akomodim në dhomë Twin 

Opsionet e ofertës:

Gusht €37.5
Shtator €27.5

Në çmim janë të përfshira:

 • Akomodimi me pansion sipas zgjedhjes suaj
 • Çadrat dhe shezllonat në plazh dhe pishinë
 • Wi-Fi 
 • Peshqirat për plazh

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 16.07.2020 deri më 14.08.2020
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të na për disponueshmëri të dhomave në hotel
 • Pasi të bleni kuponin, duhet të na e dërgoni në email, në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person për një (1) natë
 • Pagesat shtesë:
 • Transporti nuk është i përfshirë në çmim

Përshkrimi

Rruga Nacionale Sarande-Ksamil

Saranda, Vlorë, Albania

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.