30% zbritje në Ushqime të ndryshme me mundësi zgjedhje te Home Restaurant & Lounge Bar

Çmimi од

1.75

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Vlera

2.5 €

Zbritje

30%

Kurseni

0.75 €
 • Rr. Migjeni, te Qafa, Prishtine

  Më dërgo atje

  +38349455255

  [email protected]

Fitoni

Opsionet e ofertës:

Sallatë Shope €2.5 €1.75
Kallamari sallatë €5.9 €4.13
Susam sallatë €3.3 €2.31
Pulë e mbushur €6.5 €4.55
Pulë Mediteran €6.5 €4.55
Rissoto Home €4.9 €3.43
Pasta me salmon €6.9 €4.83
Pulë pesto €5.9 €4.13
Falafel sallatë €3.3 €2.31
Turkish Veal €7.5 €5.25
Djath i dhisë në furrë €3.2 €2.24

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 10.11.2020 deri më 30.11.2020
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)!
 • Rezervimi është i obliguar, mund t'a bëni duke kontaktuar në numrin: +38344336336
 • Numri i kuponave është i limtuar 
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen.

Përshkrimi

HOME Restaurant & Lounge Bar ju ofron ushqime të shëndetshëme Mesdhetarë, Italian, Aziatik dhe Tradicional. Kopshti i bukur, atmosfera e mirë dhe shërbimi i përsosur.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.