Mahnituni në Egjipt (08.09-14.09.2021)! 7 ditë me shërbim All Inclusive në Hilton Plaza Hurghada 5* me transport dhe transfer të përfshirë

Çmimi

707

Vlera

985 €

Zbritje

28%

Kurseni

278 €

 • Rr Zagrebi Nr.19 Pandora Tower , Arberi Pristina 10000

  Më dërgo atje

  +38344116070

  [email protected]

Fitoni

Oferta është për person për akomodim në dhomë dyshe standarde në periudhë 08.09-14.09.2021

Në çmim janë të përfshira:

 • 7 ditë me shërbim All Inclusive
 • Bileta ajrore me fluturim Shkup - Hurghada - Shkup (fluturim direkt)
 • 20 kg bagazh për person
 • Transferi aeroport-hotel-aeroport
 • Taksat e aeroportit
 • Wi-Fi pa pagesë në vendet publike të hotelit 
 • Organizimi i marrëveshjes

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 08.09.2021 deri më 14.09.2021
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të kontaktoni agjensionin për disponueshmëri të dhomave në hotel
 • Pasi të bleni kuponin, duhet të na e dërgoni në email, në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Oferta është për person për akomodim sipas zgjedhjes suaj
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person, për dy (2) persona duhet të blini dy (2) kupona
 • Ditën e shtatë përfshihet vetëm mëngjesi, mirëpo mund të përdoren të gjitha facilitetet e hotelit, disa me pagesë shtesë 
 • 50% e pagesës bëhet online për rezervim, ndërsa pjesa tjetër bëhet në agjension
 • Pagesat shtesë:
 • Taksa e vizave prej 60€ për person. Për më shumë informacione rreth vizave, kontaktoni agjensionin.

Përshkrimi

Duke ofruar pamje të plotë të Detit të Kuq nga secila dhomë, Hilton Hurghada përmban një plazh me rërë dhe objektet e sporteve ujore. Ka 9 restorante dhe bare, përfshirë një restorant me prodhime deti me pamje nga marina.

Dhomat e ndritshme kanë dekor elegant me ngjyra rëre dhe pëlhura të pasura. Ato janë të pajisura me një ballkon të mobiluar, karrige kashte dhe TV satelitor.

Mysafirët e Hilton Hurghada Plaza Hotel mund të pushojnë rreth pishinës së madhe të jashtme, ndërsa fëmijët luajnë në pishinën e cekët, të shikuar nga një roje shpëtimi. Volejboll plazhi dhe fusha tenisi janë gjithashtu në dispozicion.

Pas një seance stërvitore në palestër, mund të relaksoheni në 2 sauna, dhomën e avullit ose vaskën e nxehtë. Trajtimet masazhe dhe klasat e akuerobisë gjithashtu mund të rezervohen.

Ka një bar plazhi që shërben birra dhe verëra lokale, dhe një restorant pishinë për të shijuar pjatat e pjekura në skarë. Bukë dhe pasta të pjekura rishtas mund të gjenden në furrën e bukës La Baguette.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.