Dilni nga përditshmëria! 2 netë / 3 ditë me mëngjes të përfshirë në Harmonia Hotel by Dukley 4* në Budva

Çmimi

113

 • Rr Zagrebi Nr.19 Pandora Tower , Arberi Pristina 10000

  Më dërgo atje

  +38344116070

  [email protected]

Fitoni

Oferta është për person për akomodim në dhomë dyshe

Në çmim janë të përfshira:

 • Akomodimi me mëngjes
 • Përdorimi pa pagesë i Spa Qendrës, këndi i lojërave, ping pong, biliardo etj 
 • Parkingu pa pagesë
 • Wi-Fi 

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 27.04.2021 deri më 25.05.2021
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të na kontaktonipër disponueshmëri të dhomave në hotel
 • Pasi të bleni kuponin, duhet të na e dërgoni në email, në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person për një (1) natë
 • Pagesat shtesë:
 • Taksat e qytetit prej 1.5€ për person në natë paguhen në hotel
 • Për akomodim më shumë se dy persona, na kontaktoni

Përshkrimi

Ndodhur në Budva, 100m nga Dukley Beach, Hotel Harmonia nga Dukley ka 44 dhoma, restorant, parking privat, një bar dhe një sallë pritjeje të përbashkët. Hoteli gjithashtu ofron mysafirëve tarracë. Ka WiFi falas në të gjithë pronën.

Dhomat e miqve kanë kondicioner, një TV të sheshtë me kanale kabllore, dush, tharëse flokësh dhe një gardërobë. 

Hotel Harmonia nga Dukley ofron mëngjes kontinental.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.