Ushqim i shëndetshëm, jetë e shëndetshme! 50% zbritje në menunë e plotë e cila përfshinë Lazio, supë, smoothie, kafe dhe ujë në Ha Mirë me vlerë 9.80€ vetëm për 4.90€

Çmimi

4.9

Vlera

9.8 €

Zbritje

50%

Kurseni

4.9 €

Të blera: 21

 • Tirana, Prishtina

  Më dërgo atje

  049 537 755

  [email protected]

Fitoni

Nga çmimi 9.80€ vetëm për 4.90€ mund t'i përfitoni menu-n që përmbanë:

 • Lazio
 • Supë
 • Smoothie
 • Kafe
 • Ujë

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 09.08.2019 deri më 20.09.2019
 • Ju mund t'a tregoni kuponin nga telefoni juaj mobil, nuk është obligative të printohet!
 • Oferta është e vlefshme vetëm për restaurant, nuk është e vlefshme për të marrë me vete.
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Restaurant me ushqime të shëndetshme.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.