Vizitoni ishullin magjik SANTORINI (16.04 -21.04.2020)! Paketë 3 netëshe me mëngjes+transport dhe transfer të përfshirë për 195€ për person

Çmimi

195

Vlera

225 €

Zbritje

13%

Kurseni

30 €

SASI E LIMITUAR

| Të mbetura: 6

Fitoni

Oferta është për person për akomodim në një hotel me 3 yje në Kamari

Në çmim janë të përfshira:

 • 3 netë akomodim në një hotel me tre (3) yje me mëngjes të përfshirë në Kamari 
 • Bileta e autobusit
 • Bileta e tragetit Piraeus - Santorini - Piraeus
 • Transferi port-hotel-port
 • Organizimi i marrëveshjes
 • Pagesat shtesë:
 • Sigurimi shëndetësor
 • Vizitë opsionale në Pyrgos me transfer dhe udhëzues lokal - 5€ për person
 • Vizitë opsionale tërëditore në ishull me transfer dhe udhëzues lokal - 35€ për person
 • Vizitë opsionale me anije në kraterin e vullkanit me udhëzues lokal - 35€ për person
 • Vizitë në punishten e verës me transfer, udhëzues lokal si dhe shijimi i verave - 18€ për person

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 16.04.2020 deri më 21.04.2020
 • Oferta vlenë vetëm për klientët e pajisur me viza
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të na kontaktoni për disponueshmëri të vendeve
 • Pasi të bleni kuponin, duhet të na e dërgoni në email në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Oferta është për person 
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person, për dy (2) persona duhet të blini dy (2) kupona
 • Oferta është e limituar
 • Për realizimin e udhëtimit duhen së paku 45 udhëtarë. Në rast të mosplotësimit të numrit të udhëtarëve, agjensioni ka të drejtë të anulojë udhëtimin 7 ditë para datës së nisjes dhe pagesa kthehet
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

SANTORINI - Ishulli magjik në jug të Detit Egje. Një botë më vete, ku ngjyra portokalli dhe vjollcë e perëndimeve unike të diellit,  pikturon një peizazh përrallor në fasadat e bardha di bora të shtëpive në Santorini.
Simboli i turizmit Grek, Santorini, i njohur për vilat e tij prej guri dhe me çati blu është një nga 10 destinacionet më romantike në botë. Ndodhur në detin Egje, i përket grupit të ishujve të Cikladave. Klima është e butë dhe mesdhetare. Gjatë verës, fryen një erë në verilindje që njihet si meltemi, dhe gjatë dimrit temperatura nuk ulet asnjëherë nën 10 gradë. Banorët e Santorini janë kryesisht të angazhuar në turizëm, por edhe në kultivimin e varieteteve specifike të verërave më të mira NYCHTERI, por gjithashtu edhe në rritjen e domateve të njohura të vogla Santorini që kanë mahnitëse me shije dhe bëjnë specialitete të bukura. Tavernat e Santorini janë shumë të njohura. Kryeqyteti i ishullit është FIRA, 260m mbi nivelin e detit.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.