Vizitoni Parisin e bukur (17.10-20.10.2019)! 20% zbritje në paketën 4 ditore me mëngjes+transport dhe transfer të përfshirë për 339€

Çmimi

339

Vlera

399 €

Zbritje

15%

Kurseni

60 €

Koha e mbetur

 • Rr Zagrebi Nr.19 Pandora Tower , Arberi Pristina 10000

  Më dërgo atje

  +38338604010

  [email protected]

Fitoni

Oferta është për person për akomodim në Hotel Ibis Styles Paris Mairie de Montreuil 3 * për datë 17.10-20.10.2019

Në çmim janë të përfshira:

 • 3 netë akomodim në Hotel Ibis Styles Paris Mairie de Montreuil 3 * me mëngjes të përfshirë
 • Bileta e aeroplanit me fluturim direkt Shkup - Paris - Shkup
 • Çantë e vogël e dorës deri 7kg me dimensione 40 x 30 x 20 cm
 • Transferi aeroport-hotel-aeroport
 • Organizimi i marrëveshjes
 • Pagesat shtesë:
 • Sigurimi shëndetësor
 • Taksat e aeroportit prej 60€ për person 
 • Taksat turistike prej 1.50€ person në ditë paguhen në recepsion
 • Bagazhi ekstra prej 20kg
 • Biletat për transport publik me metro (14.1€ për 10 herë)
 • Shëtitje panoramike me udhëzues në qytet dhe vizitë në Louvre (paketë) - 57€ 
 • Vizitë opsionale në Versajë, tek Kulla e Eiffel-it si dhe lundrim në Sienë (paketë) - 89€
 • Moulin Rouge Tour - 115€ (me tavolinë dhe shampanjë të rezervuar)

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 17.10.2019 deri më 20.10.2019
 • Oferta vlenë vetëm për klientët e pajisur me viza
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të na kontaktoni për disponueshmëri të vendeve
 • Pasi të bleni kuponin, duhet të na e dërgoni në email në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Oferta është për person 
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person, për dy (2) persona duhet të blini dy (2) kupona
 • Oferta është e limituar
 • Për realizimin e udhëtimit duhen së paku 20 persona
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Parisi - qyteti i dritave, i njohur nga Kulla Eiffer, Champs Elysées, muzeu i Louvre-t, Triumphal Gate, Sheshi Concord, Pallati i Versailles, Opera House, bar Moulen Rouge. Qyteti i artit dhe i botës së modës, i paharrueshëm për të gjithë turistët të cilët e vizitojnë çdo vit. Parisi është një qytet që nuk le askënd pa impresionuar.

Dita 1: E Enjte - 17.10.2019
Nisja nga Shkupi për në Paris në orën 18:10. Arritja në Paris bëhet në orën 21:05. Atje ju mirëpresin partnerët lokal dhe pastaj transferoheni në hotel.

Dita 2: E Premte - 18.10.2019
Pas mëngjesit filloni me shëtitjen panoramike në Paris ku do të keni mundësi të shihni Ile de la Cite me Katedralen e Notre-dame, Latin Quarter,  Saint Germain, Sorbonne, Champs Elysee, Dome des invalides, Concorde Bastille, Republique, Vendome, Trocadero, Etoilé. Do të keni mundësi të vizitoni edhe Muzeun e Louvre-t, ku ndodhen mbi 63000 vepra artistike duke përfshirë kështu edhe Mona Lisa-n. Kohë e lirë për aktivitete individuale. Kthimi në hotel.

Dita 3: E Shtune - 19.10.2019
Pas mëngjesit është e planifikuar vizita në Pallatin e Versajes i ndërtuar nga Mbreti i Francës Louis XIV e që është kryevepër arti e shekullit të 17. Pasdite është e planifikuar vizita tek Kulla e Eiffel-it ku do të mund të shijoni pamjen e mrekullueshme nga kati i dytë. Pastaj është e paraparë lundrimi në lumin e Siena-s, nga ku do të mund t'a shihni Parisin nga një perspektivë tjetër. Në mbrëmje ju rekomandojmë të vizitoni barin e njohur kabare Moulin Rouge.

Dita 4: E diel - 20.10.2019  
Pas mëngjesit dhe check-out nga hoteli, do të keni mundësi të shëtitni përgjatë Montmartre me metro dhe përfaqësues. Do të keni mundësi të shihni edhe Basilikën Sacre Coeur. Keni kohë për aktivitete personale. Pastaj do të shoqëroheni për në aeroport. Nisja për në Shkup është në orën 21:30. Atje arrini në orën 00:15.  

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.