Kaloni pushime të paharrueshme dimërore (27.01-28.02.2020)! Paketë 6 ditore me mëngjes dhe darkë të përfshira në Ores Boutique Hotel 5* Bansko duke filluar nga 268€ për person

Çmimi од

268

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Fitoni

Oferta është për person për akomodim në Double room apo Apartament për 5 netë në periudhë 27.01-28.02.2020

Opsionet e ofertës:

Double room €268
1 Bedroom apartment €305.5

Në çmim përfshihen:

 • Akomodim në dhomë dyshe apo apartament me mëngjes dhe darkë të përfshira
 • Përdorimi pishinës së brendshme
 • Wi-Fi pa pagesë
 • Taksat turistike

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 27.01.2020 deri më 28.02.2020
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të na kontaktoni për disponueshmëri të dhomave në hotel (mund t'a bëni këtë me anë të seksionit kërkesë për rezervim)
 • Pas blerjes së kuponit duhet të na kontaktoni përsëri duke na dërguar kuponët, në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person, për dy (2) persona duhet të blini dy (2) kupona
 • Transporti nuk është i përfshirë në çmim
 • Pagesat shtesë:
 • Fëmijët nga 2-12.99 vjeç paguajnë shtesën prej 80.5€
 • I rrituri i tretë paguan shtesën prej 185.5€
 • Oferta është e parefundueshme, përveç nëse nuk ka dhoma të lira në hotel

Përshkrimi

Hotel Ores në Bansko është hoteli i ri dhe super modern me 5 yje e që ndodhet vetëm 2 minuta larg nga ski lifti. Hoteli ka 4 kate me 55 dhoma në total. Çdo dhomë është e pajisur me ballkon, televizor me kanale satelitore, WI-FI pa pagesë, minibar si dhe kondicioner. 
Për relaks të mrekullueshëm, hoteli gjithashtu ka qendër mjaft të bollshme SPA e që ofron pishinë të brendshme, sauna, banjo Turke, hamam, zonë relaksi, masazhe si dhe pishinë me ujë të kripur. 
Ores Boutique Hotel ka edhe një terracë me pamje të mrekullueshme.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.