Pranvera në Maltë (21.03 - 24.03.2020)! 17% zbritje në paketën 4 ditore me mëngjes+transport dhe transfer të përfshirë për 249€

Çmimi

249

Vlera

299 €

Zbritje

17%

Kurseni

50 €

Fitoni

Oferta është për person për akomodim në hotel me tre (3) yje për datë 21.03 - 24.03.2020

Në çmim janë të përfshira:

 • 3 netë akomodim në një hotel me tre (3) yje me mëngjes të përfshirë
 • Bileta e aeroplanit me fluturim direkt Shkup - Maltë - Shkup
 • Çantë e vogël e dorës me dimensione 40 x 30 x 20 cm
 • Transferi aeroport-hotel-aeroport
 • Organizimi i marrëveshjes
 • Pagesat shtesë:
 • Sigurimi shëndetësor
 • Taksat e aeroportit prej 60€ për person
 • Taksat turistike prej 0.50€ për person në ditë paguhen në recepsion
 • Bagazhi ekstra prej 23kg
 • Vizitë opsionale në Valletta me transfer dhe udhëzues lokal - 45€ 
 • Vizitë opsionale në ishullin Gozo me transfer dhe udhëzues lokal - 60€ 
 • Vizitë opsionale në Fshatin e Popeye me transfer, biletë hyrëse, udhëzues lokal - 25€
 • Depozitë 50€ për dhomë në hotel (në rast të ndonjë dëmtimi apo përdorim të minibarit - ju kthehen pas check-out nga hoteli)

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 21.03.2020 deri më 24.03.2020
 • Oferta vlenë vetëm për klientët e pajisur me viza
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të na kontaktoni për disponueshmëri të vendeve
 • Pasi të bleni kuponin, duhet të na e dërgoni në email në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Oferta është për person 
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person, për dy (2) persona duhet të blini dy (2) kupona
 • Oferta është e limituar
 • Për realizimin e udhëtimit duhen së paku 20 persona
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Malta dhe qytetet e saj simotra Gozo dhe Comino - të vendosura në qendër të Mesdheut, dhe që rrezatojnë një klimë të favorshme, orë të shumta me diell dhe ujëra të kristaltë blu, përfaqësojnë një parajsë të vërtetë për ata që duan të përjetojnë një eksperiencë të re. Trashëgimia historike e Maltës dëshmon për qytetërimin e saj 7,000 vjeçar dhe kombet e ndryshme që pushtuan atë duke lënë gjurmët e tyre dhe përjetuar lavdinë e këtij qyteti në kohën e kalorësve të famshëm të Rendit të Shën Gjonit. Kjo përzierje e pazakontë e kulturave, një mori monumentesh historike dhe atraksionesh turistike e bëjnë Maltën të rrezatojë një bukuri të veçantë

Programi: 
Dita 1: E Shtune - 21.03.2020

Nisja nga Shkupi për në Maltë në orën 13:20. Arritja në Maltë bëhet në orën 15:10. Atje ju mirëpresin partnerët lokal dhe pastaj transferoheni në hotel. Kohë e lirë për aktivitete individuale.
Dita 2: E Diel - 22.02.2020
Pas mëngjesit në hotel, është e paraparë vizita fakultative gjysëmditore në Valletta, Mosta, Ta'Qali dhe Mdina. Vizita do ju mundësojë të shihni bukuritë natyrale si dhe monumentet më të bukura historike të qyteteve. Kohë e lirë për aktivitete individuale. Kthimi në hotel.
Dita 3: E Hënë - 23.03.2020
Pas mëngjesit në hotel, është e paraparë vizita tëreditore fakultative në ishullin Gozo (Calypso's Island). Kthimi në hotel në kohën e caktuar. Kohë e lirë për aktivitete individuale.
Dita 4: E Martë - 24.03.2020
Pas mëngjesit në hotel, është e paraparë vizita fakultative në Fshatin e Popeye. Në kohën e caktuar transferoheni për në aeroport. Nisja për në Shkup është në orën 15:55. Atje arrini në orën 17:35.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.