A jeni gati të hidhni syzet tuaja në Bosfor?! 20% zbritje në pakon për korrigjimin e syve me laser në Spitalin "The EyeSTAR Lasik Clinic" në Stamboll, nga 1499€ për vetëm 1199€

Çmimi

1199

Vlera

1499 €

Zbritje

20%

Kurseni

300 €

Fitoni

Çmimi është për një (1) person

Në çmim janë të përfshira:

 • Kontrollë e plotë dhe e detajuar dy orëshe me laser të teknologjisë më të fundit dhe më të avancuar për diagnostifikimin optik 
 • Korrigjimi i dioptrisë me laserin më të fundit në treg WaveLight Allegretto Wave Eye-Q 500Hz / 400Hz
 • Të gjitha kontrollat e nevojshme para operacionit
 • Barnat- pika (antibiotikë, kortikosteroidë, lotët artificialë) për shërimin postoperativ të syve
 • Kontrollet pa limit të përjetshëm
 • Të gjitha transferet e nevojshme 
 • Çmimi përfshin një ekskursion falas në Stamboll ose Bosfor dhe akomodim në një hotel me katër (4) yje në sheshin e bukur Taksim në afërsi të klinikës
 • Nuk është e përfshirë bileta e aeroplanit 

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 14.02.2020 deri më 30.04.2020
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të na kontaktoni për disponueshmëri të vendeve dhe caktim të terminit
 • Pasi të bleni kuponin, duhet të na e dërgoni në email në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person, për dy (2) persona duhet të blini dy (2) kupona
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen
 • Në klinikë secili pacient është VIP dhe vendet janë të limituara në 10 pacientë në ditë

Përshkrimi

Klinika e Syrit EyeSTAR LASIK është hapur në vitin 1999 dhe është qendra kryesore e korrigjimit të dioptrisë me cilësinë më të lartë të laserit në Stamboll, ku çdo pacient trajtohet me kujdes të madh, është i mirëpritur si një mbret dhe i dërguar si mik. Klinika e syrit vazhdon të trajtojë mijëra pacientë nga jashtë, duke e bërë atë spitalin e vetëm turk, ku 95% e pacientëve janë të huaj. 

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.