Tharëse vertikale në 3 nivele

Çmimi

28

Vlera

34 €

Zbritje

18%

Kurseni

6 €

Kushtet

 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Porosia bëhet vetëm online
 • Porosinë e pranoni brenda javës
 • Transporti është 2€ në të gjithë Kosovën
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Karakteristikat e produktit:

 • Materiali: Alumin me plastikë
 • Gjatësia: 73 cm; Gjerësia: 64 cm
 • Kapaciteti i peshës: 40 kg
   

Tharëse vertikale në 3 nivele për lavanderi me rrotull. E përkryer për përdorim të brendshëm ose të jashtëm, është e fortë dhe e qëndrueshme, kështu që ju mund të pastroni rrobat tuaja jashtë në një ditë të ngrohtë dhe sigurohuni që ato të mos përfundojnë në dysheme. Ka hapësirë të mjaftueshme për tharje.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.