Masazhues i trupit në formë batanije

Çmimi

55

Vlera

69 €

Zbritje

20%

Kurseni

14 €

SASI E LIMITUAR

Kushtet

 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Porosia bëhet vetëm online
 • Porosinë e pranoni brenda javës
 • Transporti është 2€ në të gjithë Kosovën
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Karakteristikat e produktit:

 • Dimensionet: 170 x 58 cm
 • Pesha e paketimit: 2.1 kg
 • Masazhues profesional i trupit për relaksim. Masazhuesi përbëhet nga 9 motorë masazhesh që ndihmojnë në qetësimin e shpinës dhe qafës, së bashku me këmbët dhe kofshët. Ka dy anë të përdorshme (të ftohta dhe të ngrohta). Ndihmon në qarkullimin e gjakut. Jep masazh relaksues dhe stimulues. Mund të vendoset kudo, përfshirë krevatin, divanin, etj.
 • Produkti përfshin një mbushës dhe një kontrollues.
   
 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.