Makinë për përgaditjen e kokoshkave

Çmimi

23.5

Vlera

39 €

Zbritje

40%

Kurseni

15.5 €

 • Arberi, Prishtina

  Më dërgo atje

  +38344888148

  [email protected]

Kushtet

 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Porosia bëhet vetëm online
 • Porosinë e pranoni brenda javës
 • Transporti është 2€ në të gjithë Kosovën
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Karakteristikat e produktit:


Lehtë dhe e sigurt për t’u përdorur
Dizajn kompakt
Punon me energji elektrike
Përgatitni kokoshka pa shtuar vaj duke përdorur vetëm ajër të nxehtë
Elastik
Dimensionet: 26 x 16.5 x 10.5cm
Gjatësia e kabllos: 100cm
Fuqia: 1200W

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.