Mbajtës telefoni për biçikleta

Çmimi

11.7

Vlera

15.6 €

Zbritje

25%

Kurseni

3.9 €

Kushtet

 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Porosia bëhet vetëm online
 • Porosinë e pranoni brenda javës
 • Transporti është 2€ në të gjithë Kosovën
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Karakteristikat e produktit:

 • Në dispozicion ngjyra e zezë
 • Lehtë për t'u instaluar bashkëngjitet në çdo biçikletë, skuter ose automjet tjetër me dorezë shiriti 
 • Ky mbajtës është i dizajnuar për të mbajtur telefonin tuaj larg gërvishtjeve, tronditjeve dhe spërkatjeve ndërsa jeni duke dalë në rrugë ose shteg
 • Koka rrotulluese 360 shkallë lejon shikimin në këndin e përsosur
 • Dritaret transparente sigurojnë shikim të lehtë dhe qasje në ekran me prekje
 • Përshtatet në madhësi të ndryshme të telefonit
 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.