Masazhues i qafës për veturë dhe shtëpi

Çmimi

20

Vlera

30 €

Zbritje

33%

Kurseni

10 €

SASI E LIMITUAR

Kushtet

 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Porosia bëhet vetëm online
 • Porosinë e pranoni brenda javës
 • Transporti është 2€ në të gjithë Kosovën
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Karakteristikat e produktit: 

 • Masazhë rrethore: Masazher praktik dhe fleksibil i cili relakson muskujt dhe ju bën të ndiheni mire
 • Nxehtësi qetësuese:  Terapia me nxehtësi ju bën të ndiheni të relaksuar, stimulon qarkullimin e gjakut dhe lehtëson dhembjen e muskujve, duke ju bërë të ndiheni të pushueshëm pas çdo sesioni
 • I përshtatshëm dhe shumëfunksional: Koha e duhur për relaksim është atëherë kur mendoni se nuk keni kohe. PRandaj ky masazher i lehtë portaviv mund të përdoret në shtëpi, në punë, në veturë ose kudo dhe kurdo keni nevojë për masazhë në çfarëdo vendi dhe kohe
 • Largim i shpejtë dhe efektiv i dhembjes, stresit dhe lodhjes: Duke përdorur masazherin rregullisht, do të largoni tensionin e muskujve, përmirësoni qarkullimin e gjakut dhe gjumin, largoni stresin dhe lodhjen e përditshme  
 • Fiatu - Teknika speciale për masazh: Masazhi Fiatu bëhet me anë të levizjes rrrethore të presionit cilindrik, duke e larguar tërë tensionin, shtangimin dhe presionin nga muskujt. Masazhi stimulon qarkullimin e gjakut dhe limfës duke e ngrohur kështu tërë trupin 
 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.