Llampë profesionale elektrike dore

Çmimi

27.5

Vlera

64 €

Zbritje

57%

Kurseni

36.5 €

Kushtet

 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Porosia bëhet vetëm online
 • Porosinë e pranoni brenda javës
 • Transporti është 2€ në të gjithë Kosovën
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Karakteristikat e produktit:

 • Dorezë e integruar për siguri më të madhe gjatë përdorimit
 • Energji e lartë (30W)
 • Bateri litium-jon 7000mAh
 • Port për USB (për karikim të telefonit)
 • Rrip lidhës
 • Mbushës US (US-EU Konverteri nuk përfshihet)
 • Diametri i reflektorit: 9,5 cm
 • Dimensionet: 22.3 x 8 x 8 cm
 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.