Llampë shumëfunksionale në formë trekëndëshi XF 6889

Çmimi

14

Vlera

20 €

Zbritje

30%

Kurseni

6 €

Kushtet

 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Porosia bëhet vetëm online
 • Porosinë e pranoni brenda javës
 • Transporti është 2€ në të gjithë Kosovën
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Karakteristikat e produktit:

 • 500 Lumens
 • Fuqia: 10 W
 • Dritë diellore
 • Dimensionet e produktit: 18 x 18 x 4 cm
 • Pesha e produktit: 346 g
 • Materiali: ABS, Alumin, plastikë
 • Tre mënyra të përdorimit: ndriçim, ndezje e shpejtë, ndezje e ngadaltë (ngjyra e ndriçimit: e kuqe dhe e bardhë)
 • Produkti përmban: Kabllo për karikim USB
 • Jetëgjatësia e baterisë: 5-8 orë
 • Rrip shtrëngues
 • E përkryer për jetën tuaj të përditshme, e përshtatshme për shtëpinë tuaj, punëtori, peshkim, shëtitje dhe përdorime të tjera.
 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.