Kuti plastike elektrike për ngrohjen e ushqimit

Çmimi

14

Vlera

18 €

Zbritje

22%

Kurseni

4 €

Fitoni

Produkti ka për qëllim ngrohjen e ushqimit dhe ruajtjen e nxehtësis

Kushtet

  • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
  • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
  • Porosia bëhet vetëm online
  • Porosinë e pranoni brenda javës
  • Transporti është 2€ në të gjithë Kosovën
  • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Karakteristikat e produktit:

Dimensionet e produktit: 17 x 10.8 x 23.8 cm
Pesha e produktit: 290 gr
Dimensionet e paketimit: 18 x 11.5 x 24,7 cm
Kapaciteti i produktit: 1.05 litra
Fuqia: 40 W
Tensioni: 110 V-240 V
Paketa përmban: lugë çaji, kabllo për karikim, kuti ushqimi dhe udhëzimin për përdorim
Materiali: plastik
Ngjyra: në varësi të sasisë në dispozicion
 

  • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
  • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
  • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.