Karrikë portative me ngjyrë sipas zgjedhjes suaj

Çmimi

7.5

Vlera

20 €

Zbritje

63%

Kurseni

12.5 €

SASI E LIMITUAR

 • Arberi, Prishtina

  Më dërgo atje

  +38344888148

  [email protected]

Fitoni

Karrike portative me ngjyre hiri, të kuqe apo portokalli

Kushtet

 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Porosia bëhet vetëm online
 • Porosinë e pranoni brenda javës
 • Transporti është 2€ në të gjithë Kosovën
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

 • Dimensionet: 25.3 x 24.5 x 24.5 cm
 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.