Ngrohëse e vogël Handy Heater

Çmimi

25.5

Vlera

35.5 €

Zbritje

28%

Kurseni

10 €

Kushtet

 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Porosia bëhet vetëm online
 • Porosinë e pranoni brenda javës
 • Transporti është 2€ në të gjithë Kosovën
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Karakteristikat e produktit:

 • Elementi i ngrohjes: Qeramik
 • Fuqia: 400 W
 • Termostati i rregullueshëm: 15ºC - 32ºC
 • Pjerrësia: 220-240 V
 • Largoni ngrohëset e mëdha që zëjnë hapësirë. Ne ju paraqesim ngrohës të dobishëm. Makinë ngrohëse të dizajnit qeramik që ofron nxehtësi të menjëhershme
 • Ngrohësi Handy Heater futet direkt në prizë dhe nuk merr hapësirë fare. E shkëlqyeshme për ngrohjen e dhomave më të vogla.
 • Ky ngrohës i dobishëm nuk ka kabllo dhe nuk merr hapësirë në dysheme. Thjesht futni atë në prizë dhe shtypni butonin ON / OFF.
 • Fillon menjëherë të nxehet
 • Rregulloni termostatin
 • Me termostatin ju merrni kontroll të saktë të temperaturës dhe 2 shpejtësi të fryrjes
 • Ngrohni çdo dhomë në shtëpinë dhe zyrën tuaj
 • Funksioni automatik i fikjes
 • Konsumon pak energji elektrike
 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.