Maqinë për vezë SENCOR SEG 710BP + 2 vite garancion

Çmimi

21.35

Vlera

35 €

Zbritje

39%

Kurseni

13.65 €

Kushtet

 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Porosia bëhet vetëm online
 • Porosinë e pranoni brenda javës
 • Transporti është 2€ në të gjithë Kosovën
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Karakteristikat e produktit:

 • Ngjyra: E zezë
 • Fuqia e ngrohjes: 320-380 W
 • Kapaciteti deri në 7 vezë
 • 3 nivele gatimi
 • Kohëmatës elektronik i integruar me sinjal
 • Mbrojtje nga nxehja e tepërt
 • Kapak i lëvizshëm për pastrim të lehtë
 • Pesha: 575g
 • Tensioni dhe frekuenca: 220-240 V ~ 50 Hz
 • 2 vjet garancion
 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.