Dyshek makine

Çmimi

39

Vlera

55 €

Zbritje

29%

Kurseni

16 €

Kushtet

  • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
  • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
  • Porosia bëhet vetëm online
  • Porosinë e pranoni brenda javës
  • Transporti është 2€ në të gjithë Kosovën
  • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Karakteristikat e produktit:

Përmasat: 135 x 86 x 10 cm
Pompë elektrike
Jastëk i mesëm
Dy jastëkë
 

  • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
  • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
  • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.