Depilator Elektrik PRO GEMEI GM-2118

Çmimi

25.5

Vlera

39 €

Zbritje

35%

Kurseni

13.5 €

Fitoni

Dizajnuar për femra, për tërë trupin (krahët, këmbët, nënsqetulla dhe pjesën intime)

Kushtet

 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Porosia bëhet vetëm online
 • Porosinë e pranoni brenda javës
 • Transporti është 2€ në të gjithë Kosovën
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Karakteristikat e produktit:

 • Tensioni: 220 V-240 V
 • Fuqia: 3 W

 

Produkti përmban:

 • 2 pajisje shtesë
 • 2 ingranazhe
 • Ngarkuesin e baterisë
 • Bateria e përfshirë
 • Udhëzues Përdorues
 • Çantë
 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.