Depilator i çastit & pa dhimbje

Çmimi

15.6

Vlera

23.5 €

Zbritje

34%

Kurseni

7.9 €

Kushtet

 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Porosia bëhet vetëm online
 • Porosinë e pranoni brenda javës
 • Transporti është 2€ në të gjithë Kosovën
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Karakteristikat e produktit:

 • Heqja e qimeve pa dhimbje, kudo nga trupi
 • Teknologji moderne
 • Nuk dëmton lëkurën
 • Kjo pajisje është e sigurt për të gjitha llojet e lëkurës
 • Ky produkt për heqjen e qimeve miratohet nga dermatologët
 • Dritë LED

Paketa përfshin:

 • 1x Largues flokësh
 • 1x Kokë
 • 1x Furçë pastrimi
 • 1x Kabllo mbushëse
 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.