Blender SENCOR SBL 2208RS + 2 vite garancion

Çmimi

35.1

Vlera

58.5 €

Zbritje

40%

Kurseni

23.4 €

Kushtet

 

 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Porosia bëhet vetëm online
 • Porosinë e pranoni brenda javës
 • Transporti është 2€ në të gjithë Kosovën
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

 

Përshkrimi

Karakteristikat e produktit:

 • Ideale për përgatitjen e frutave të freskëta, koktejeve, supave, ushqimit për bebe, salcat dhe të tjera
 • Fuqia e motorit (max): 300 W
 • 2 enë vëllimi: 0,6 l dhe 0,3 l
 • Përveç përzierjes, ena shërbejnë gjithashtu për të bartur lëngjet
 • Kapakët janë të pajisur me një tub ndihmës, duke parandaluar thithjen e lëngut
 • Shishet, mbulesat dhe thikat mund të pastrohen në makinë larëse enësh
 • Tehat janë bërë nga titani prej çeliku inox me cilësi të lartë:
 • - parandalon humbjen e vitaminave
 • - mbron nga oksidimi i lëndëve ushqyese
 • Tensioni i funksionimit: 220-240 V, 50-60 H
 • 2 vjet garancion
 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.